הריסוס בבית

אחסון

אחסון

לקראת הריסוס בבית – היכן לאחסן את כל הפריטים שלנו?

יש לכם מכת מזיקים בבית, ועל כן הזמנתם שירותי ריסוס והדברה, כדי לחסל את המזיקים אחת ולתמיד. שירותי הריסוס כמובן יוכלו לספק לכם מענה מושלם, אבל כדאי לזכור דבר אחד: החומר רעיל לא רק עבור מזיקים, אלא גם עבורכם. זה אומר שלא רק שעליכם להתפנות מהדירה בזמן הריסוס – אלא מומלץ בחום גם לדאוג לפתרון מתאים של אחסנה עבור כל החפצים שיש בבית שלכם, בדגש על מוצרי מזון, בכדי שהחומר הרגיל לא יחדור אליהם. אז איך מאחסנים אותם היטב ומה כדאי לעשות?

כמה פתרונות אפשריים לאחסון

  • פניה לשכנים וחברים – דרך אחת, היא כמובן לפנות אל השכנים שלכם או אל מכרים שגרים בסביבה, ולבקש מהם אחסון לטווח קצר עבור פריטי המזון שלכם, אשר חייבים לפנות מהבית. היתרון כאן הוא שזה לא עולה לכם כלום, ואפשר לסמוך עליהם. החיסרון הוא שכדאי לפנות אליהם כמה שיותר מהר, ולא תמיד מובטח שיהיה להם מקום – אבל בוודאי שתמיד כדאי לשאול ולנסות את האפיק הנ"ל.
  • אחסון באזורים אחרים בבית – פתרון אפשרי אחרון הוא לבצע אחסון לכל הפריטים הרגישים באזור אחר בבית שלכם. כך למשל, אפשר לקחת את כל מוצרי המזון – ולהעביר אותם בינתיים לארונות הבגדים, במידה והם ממוקמים בחדר אשר לא יעבור ריסוס. היתרון הוא שמדובר על פתרון מהיר וקל מאד ליישום – אבל זה כמובן דורש מלכתחילה שיהיו לכם ארונות גדולים מספיק, וכדאי להיערך לכך מספקי זמן מרש.
  • האם לפנות לשירותי אחסנה? – זה בהחלט יכול להיות פתרון נוח למדי בחלק מהמקרים. אם יש לכם המון פריטים שצריך לפנות מהבית, ונראה שאין מקום אחסון רגיל בבית או בסביבתו – הרי שכדאי פשוט לפנות למחסנים להשכרה, שם תוכלו לאחסן היטב את כל פריטי המזון בזמן קצר, ליום או ליומיים, ולאחר מכן להוציא אותם.

מדוע להקפיד על אחסון?

אל תשכחו כי אחסנה נכונה של המוצרים הללו היא חיונית – אם חס וחלילה אפילו טיפה של חומר רעיל תחדור לתוך אחד ממוצרי המזון שלכם, זה עלול להסתיים באשפוז בבית החולים. לכן, הקפידו תמיד על הנושא – והתייעצו גם עם המדביר שהזמנתם.

המאמר נכתב באדיבות חברת MED פתרונות שמספקת שירותי הרחקת יונים בכל חלקי ארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *