איך מתבצעת הדברת טרמיטים?

טרמיטים מהווים חלק ממשפחת החרקים. הם יצורים שדומים מאד לנמלים או לתיקנים ואין להם עיניים או כנפיים. בישראל יש מספר סוגים של טרמיטים, שנמצאים בעיקר באזור מישור החוף ודרום הארץ.

הטרמיטים הם אומנם יצורים מאד פרימיטיביים, אך הם יכולים להיות מזיקים מאד במיוחד למוצרי העץ שבבית שלכם. אם אתם חושדים שיש בביתכם מגפה של טרמיטים חשוב להיות נחושים מאד ולנקוט בפעולה מהירה. חברת הדברות מקצועית תדע כיצד לטפל בבעיית הטרמיטים אצלכם.

כיצד תזהו פעולה של טרמיטים?

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

הטרמיטים מתפשטים מהר מאד ויכולים לחולל הרס רב במוצרי העץ שברשותכם ולכן חשוב מאד שאם אתם חושדים שטרמיטים מסתובבים בביתכם תפנו לחברת הדברות מקצועית על מנת שתבצע הדברת טרמיטים.

הטרמיטים הם חיות מסודרות מאד, הם מתחילים למעלה ומסיימים למטה, וישאירו את הרהיט חלול. מסיבה זו קל מאד לזהות נזקים שנגרמו מהם. שיטת הפעולה שלהם, אלמלא הייתה הרסנית לרהיטים שלנו, הייתה ראויה להערכה של ממש אבל, כמובן, שעבורנו, הם בעיקר מטרד שדורש טיפול כמה שיותר מהר.

כיצד תדבירו את הטרמיטים שבביתכם?

  • באשר להדברת טרמיטים, ישנן שתי שיטות פעולה עיקריות. בשיטה האחת שבה משתמשים, יוצרים דחייה של המזיקים לטווח ארוך באמצעות שימוש בקוטלי מזיקים מקבוצת הזרחנים האורגניים. הפיזור של חומרים אלו גורם להרחקה ארוכת טווח של הטרמיטים מביתכם, אך יחד עם זאת יש לשיטה זו גם לא מעט חסרונות מהותיים מאד. אחד החסרונות העיקריים של שיטת הדברות זו, היא העובדה שהחומרים שבהם משתמשים מסוכנים מאד לסביבה ולבריאות האדם.
  • שיטת הדברות אחרת משתמשת בחומרים דוחי טרמיטים. בשיטה זו משתמשים בחומרים שאין ביכולתם של הטרמיטים לזהות, וכתוצאה מכך החומר נדבק לגופם והם גם מעבירים אותו לחברים אחרים בקן שלהם. חברת הדברות מקצועית תדע היכן לפזר את החומר כך שהטרמיטים יגיעו אליו וידבקו בו. על אף האמור, אחד החסרונות המהותיים של השיטה האמורה היא שמשום שמדובר בשיטה חדשה יחסית וחומרים חדשים יחסית, אין הרבה מידע ארוך טווח בעניין בטיחות החומרים.
  • בדומה לבעיות אחרות בחיינו, גם בנושא חרקים, אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם הבעיה, היא מניעה. הטרמיטים מגיעים לתוך הבית שלכם מהקן שלהם שיכול להיות גם בעומק של 5 מטרים בסביבתכם.

חברת הדברות יכולה לבצע קידוח מיוחד לאורך הקירות והפנים ביחד עם הזרקה של חומר ייעודי כדי להשמיד את הקן, ואת נגע הטרמיטים בביתכם אחת ולתמיד. בנוסף, אם נתקלתם בטרמיטים מחוץ לביתכם כדי שתתחילו לטפל בנושא כבר בשלב זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *