חומרים וטיפים לניקוי הבית לאחר הדברת מזיקים

הדברת מזיקים

הדברת מזיקים

חברת ניקיון יכולה לעמוד לרשותכם רגע אחרי ביצוע ההדברה בבית או במשרד, אבל הנה עוד כמה טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם הריח. בחרו היטב את החומרים ואל תשכחו לנקות את הבית מבלי לפגוע באפקטיביות ההדברה

הדברת מזיקים המתבצעת עם חומרים כימיים משאירה אחריה לא מעט שאריות. אנשי מקצוע בתחום ההדברה ממליצים על אוורור הבית למשך 48 שעות, במטרה לתת לחומרים זמן להתפוגג. יחד עם זאת, האוורור עצמו אינו מספיק ולכן כדאי לבצע ניקיון יסודי. אפשר לנצל את הרקע והידע של חברת ניקיון על מנת לטפל בבית מיד אחרי ההדברה, או לחילופין לבצע את הניקיון בצורה עצמאית.

הנה הטיפים החשובים שיעזרו לכם לנקות את הבית לאחר הדברת מזיקים:

א. הישמעו להוראות המדביר – מדביר מוסמך עם רישיון יודע טוב יותר מכל אחד אחר כיצד מותר או אסור לנקות את הבית. הישמעו להוראות שלו ואל תיכנסו לבית לפני שהוא מאשר זאת. בדקו מראש מה ההשלכות של ההדברה, בצעו את ההתאמות הנדרשות ובמידת הצורך תחפשו מקום לינה אחר עבור הלילה הראשון. הוראות אלו אינן באות על חשבון הניקיון של הבית אלא רק משלימות אותו.

ב. בדקו מה כוללים חומרי הניקיון – יש מגוון חומרים בהם משתמשת חברת ניקיון על מנת להחזיר את הבית לקדמותו אחרי הדברה כימית. חלק מהחומרים הללו זמינים גם עבור לקוחות המעוניינים לבצע את הניקיון באופן עצמאי. בדקו מה הם כוללים וקראו את התווית בגב המוצר כדי להבטיח התאמה לדרישות.

ג. פוליש וקס ופוליש קריסטל – שטיפה קלה באיזור הפנלים יכולה להתבצע כבר כמה שעות לאחר פעולת ההדברה. במקביל, רצוי לתאם מול חברת ניקיון שירותי פוליש וקס או פוליש קריסטל. החומרים הכלולים בניקיון פוליש יעילים ומבטיחים סילוק חומרים כימיים ורעילים. בנוסף, יישום ניקיון פוליש וקס ופוליש קריסטל קריטי בבתים עם תינוקות, ילדים וחיות מלמד.

איך בוחרים חברת ניקיון?

יש לא מעט חברות המתמחות בניקיון בתים או משרדים לאחר הדברה. חברות אלו מעסיקות צוות ניקיון מיומן המכיר את תחום ההדברה ויודע כיצד להשתמש בחומרים המתאימים. עדיף לבצע את הניקיון עם חברה מקצועית כדי לשמור על האפקטיביות של ההדברה לאורך זמן, למנוע פגיעה ברהיטים ולהסיר לחלוטין את שאריות החומרים הכימיים והרעילים.

הדברה מתבצעת פעם בשנה והיא כוללת ריסוס כללי של פנלים, תקרות, קירות, רצפות ועוד. החומרים מגיעים לכל חלק בבית ותפקידם להרחיק מזיקים ולמנוע את התפשטותם. מומלץ לרכז מראש את הרהיטים במרכז החדר כדי להשאיר את כל הפינות חשופות עבור ההדברה, ובצורה כזו גם להקל על הניקיון המתבצע בעקבותיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *