המילה האחרונה בתחום – הדברה אלקטרונית

כאשר מדברים על התקדמות טכנולוגית ומהפכת היי טק שנכנסה לחיים של כולנו, מתכוונים לרוב לטלפונים החכמים, לאלמנטים רפואיים, לתוכנות מחשוב מתוחכמות וכדומה. אבל יש כאלו שמתכוונים למשהו אחר לגמרי. כי תאמינו או לא, המהפכה של המאה העשרים ואחת הגיעה גם לתחום ההדברה. אז מעתה אל תאמרו "הדברה". אמרו "הדברה אלקטרונית". רוצים לשמוע יותר על סוג ההדברה שבעתיד הלא – רחוק יהיה הנפוץ בעולם? הישארו עימנו.

יתרונות ההדברה האלקטרונית

מבלי לרדת לרזולוציות טכניות מדי, נספר שהדברה אלקטרונית היא טכניקת הדברה מתקדמת המבוססת על מכשירים חשמליים בעלי יכולת זיהוי, הרחקה והשמדה יעילים במיוחד (פי כמה מאמצעי ההדברה המסורתיים של פעם). לטכניקת ההדברה החדשה, באופן יחסי (פחות מעשור) מספר רב של יתרונות על פני כל סוג הדברה אחר. ראשית, התמקדות ויעילות. לא עוד הדברה בשיטת ה"ריבוי חכות במים". כלומר, היום מזהים מראש אזורים ספציפיים המועדים לפורענות, ונמנעים מריסוס בשטחים גדולים ללא צורך אמיתי. שנית, הדברה אלקטרונית אינה רעילה. זוכרים את הימים בהם נאלצתם לישון על הספה המתקפלת של ההורים כשהמדביר היה מגיע? אז תשכחו מזה. שעות אחדות לאחר עזיבת המדביר, הבית שלכם מוכן לשהייה של בני אנוש.

יתרון שלישי טמון ביעילות ההדברה, הן כאמצעי מקדים לפני הופעת המזיקים (רלוונטי לרוב בחודשי החורף) והן לאחר שאלו כבר הופיעו בשער ביתכם. בניגוד להדברות רגילות, במקרה הזה אף מקק לא ישרוד את התופת. נקודה נוספת היא העובדה שמדובר בשיטה "ירוקה", שלא פוגעת בכדור הארץ בשום דרך שהיא, מה שקצת קשה לומר על הדברה מסורתית. תוסיפו לכל אלו את העובדה כי ההדברה יעילה נגד מאות סוגי מזיקים, החל מתיקנים, דרך מכרסמים ועטלפים ועד נמלים בשלל גדלים, סוים ווריאציות, והרי לכם כל הסיבות שבעולם להתקדם להדברה אלקטרונית.

שוכרים את שירותיו של מדביר

אז החלטתם שהגיע הזמן לקרוא למדביר השכונתי. מצוין! מתי טוב לעשות זאת? ובכן, רבים מחכים לשבועות שלפני חודשי הקיץ, אך בימינו, בטח עם ההדברה המתקדמת שתוצאותיה נותרים ל-12 חודשים לפחות, אין צורך להמתין וניתן להדביר כבר בימים הקרים של החורף. חשוב לבחור חברה או בעל מקצוע המומחים ומנוסים בתחום זה של הדברה. הציגו טלפונית את הרקע הכללי (אזור מגורים, קומה, צמחייה, מזיקים שהופיעו בעבר, נקודות תורפה בבית אליהם מגיעים מרבית המזיקים) וקבעו מועד לביצוע העבודה. זמן הדברה לדירה ממוצעת אורך עד שעתיים, כשבחלוף שלוש שעות ניתן לשוב לדירה. דרשו אחריות לאיכות העבודה לטווח של כחצי שנה עד שנה.

עלותה של הדברה אלקטרונית זהה במרבית המקרים לזו של ההדברה המסורתית ונעה בין 400 ל-600 שקלים לבית סטנדרטי ללא "אתגרים" ייחודיים. אז כדי שהקיץ יעבור עליכם בשלום, לכו על הטוב ביותר. הדברה אלקטרונית – שמים סוף למזיקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *