הדברת מזיקים – הכן ביתך לחורף.

מתי הזמן המומלץ ביותר לבצע הדברה בבית שלכם? לכאורה, כולנו נחשוב מיד על הקיץ. הסיבה לכך היא שרוב המזיקים, ובראשם המקקים והנמלים מתחילים לצאת ממאורותיהם בעיקר בקיץ, עם החום והלחות, ותוקפים את ביתכם. אולם, ההמלצה שלנו היא דווקא להתכונן ולהזמין שירותי הדברות מזיקים לקראת עונת החורף! אם יש פחות מזיקים בחורף, מדוע דווקא זו התקופה המושלמת לבצע את ההדברה – והאם ההדברה גם תחזיק עד לקיץ הקרוב?

כל הסיבות להזמין הדברה בחורף

לפני שהמזיקים באים, יש היגיון רב בביצוע הדברות מזיקים בעונת החורף, משום שמדובר בפועל על הקדמת תרופה למכה. למה לחכות שהמזיקים יצוצו ורק אז לבצע הדברה? למה שלא נדאג לכך הדברת מזיקיםשהם מלכתחילה לא יתקרבו בכלל לבית שלנו? זה הרבה יותר נחמד להדביר ושאין מזיקים, מאשר שיבואו כמה תיקנים – ורק אז נדביר ונעלים אותם. למעשה, כאן להדברה יש אפקט מונע חשוב מאד, וכך לא יכנסו אף פעם מזיקים – לא בחורף ולא בקיץ.

יש גם מזיקים בחורף, זה נכון שהסיכוי להופעת מזיקים עולה בקיץ, אבל זה לא אומר שהמזיקים מדירים את רגליהם מהבית שלנו בהכרח בחורף. גם בחורף יכולים להיות מזיקים, ואם אתם כבר ממילא מבצעים שורה של הכנות לבית שלכם לקראת החורף – גם הדברה יכולה להיות עניין משתלם מאד.

פחות ביקוש ויותר זמינות, רוב הישראלים עדיין  נוטים להזמין שירותי הדברות מזיקים בעיקר בחודשי הקיץ, כי זו עונת המזיקים. לכן, אתם יכולים להיות חכמים ולהזמין את ההדברה בחורף! חברות ההדברה הרבה יותר זמינות בחורף, והמדביר יבוא ביום ובשעה שנוחים לכם. כמו כן, בקיץ יש עליית מחירים בהדברה בשל הביקוש הגבוה – ובחורף המחירים יורדים כמובן, וכך אתם יכולים ליהנות מתעריף נוח – לאותו שירות בדיוק!

האם ההדברה תחזיק מעמד?

התשובה היא חיובית לחלוטין. חומרי ההדברה נוטים להחזיק במקום למשך שנה לפחות וגם האחריות היא בהתאם. זה אומר שאתם תקבלו כיסוי מלא ונהדר לקיץ הקרוב. לכן, זה הזמן ליצור קשר עם שירותי הדברה מקצועיים, ולהתכונן לחורף חמים ונעים – שיהיה נטול מזיקים לחלוטין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *