הדברות באמצעות איוד בגז

רבים מאיתנו אוהבים לאבזר את הבית שלנו ברהיטי עץ. מדובר בחומר גלם יפה, שניתן גם לצבוע ולחדש אותו, ושמעניק לבית מראה כפרי חמים. על אף זאת, צר לנו לבשר לכם שלא רק אתם ואנחנו אוהבים רהיטים מעץ אלא גם סוגים שונים של מזיקים כגון טרמיטים או תולעי עץ מעדיפים את חומר הגלם הטבעי הזה. לא זו אף זו, תולעי עץ ופרפרי עש אוהבים מאד בין השאר להסתתר גם בתוך ארון הבגדים האהוב שלנו, עובדה שגורמת לנו לטרדה ואי נוחות רבים. אז מה עושים כדי להתגבר?

חברת הדברות מקצועית ואיוד בגז

שיטת האיוד בגז היא שיטת ההדברה הפופולארית ביותר בישראל כדי להתגבר על בעיה מעיקה זו של תולעי עץ ופרפרי עש. שיטת האיוד בגז מבוצעת על ידי מדביר מקצועי או חברת הדברות מקצועית בלבד, ולא ניתן לבצע אותה בשום דרך אחרת.

סוגי הדברת מזיקיםבנוסף, על מנת שלא ינצלו את חוסר הניסיון והידע שלכם בתחום המורכב והמסובך של הדברות כדאי מאד שתדעו שלא כל חברת הדברות יכולה לבצע הדברה באמצעות איוד בגז. על מנת שהחברה תוכל, עליה להצטייד בהיתר מיוחד לביצוע הדברה זו.

ההיתר לביצוע הדברה באמצעות איוד בגז ניתן בדומה להיתרים אחרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. הסיבה לכך בין היתר שהמשרד להגנת הסביבה מקפיד כל כך בנושא הפיקוח והאכיפה של היתרי ההדברה היא שהטיפול בחומרי ההדברה המקצועיים צריך להיעשות בזהירות רבה מאד, וזאת משום שהחומרים הללו יכולים להזיק לסביבה ולבריאות אם מטפלים בהם לא נכון. כך, כאשר אתם משוחחים עם נציגי החברה בטלפון אל תשכחו לוודא שיש לה היתר לביצוע הדברה באמצעות גז.

כיצד חברת הדברות מבצעת את האיוד בגז?

קודם כל, הדברה באמצעות איוד בגז יש לבצע במקום סגור ואטום כדי שהגז לא ידלוף החוצה, משום שהמדביר מכניס את הגז לתוך החלל האטום. אותם גזים חודרים למערכת הנשימה של החרק המזיק ובכך הם מביאים להשמדתו.

אחת ההנחיות החשובות שתינתן לכם על ידי חברת ההדברות היא שכדי למנוע מהגז לדלוף החוצה על המקום שבו מבצעים את האיוד בגז להיות אטום וסגור במשך עשרה ימים. ישנם אביזרים כדוגמת משקופי דלת שחייבים כדי לבצע את האיוד בבית.

לעומת זאת, אתם יכולים למצוא גם חברת הדברות שיש לה מבנים מיוחדים שמיועדים כדי לבצע איוד בגז בחברה עצמה מבלי שתצטרכו לטרוח את עצמכם בנושא סגירה ואיטום של חללים בביתכם לצורך כך.

יש חברות למשל שיש להן מבנים שמתאימים לאיוד של רהיטים כגון, שולחנות, מזנונים, כסאות, או פריטים אחרים מעץ. חומרי האיוד הנפוצים ביותר שמשתמשים בהם היום הם מתיל ברומיד ופוספין. חברת הדברות מקצועית תדע בדיוק איזה חומר יהיה היעיל ביותר במקרה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *