הדברה לקראת הקיץ

רבים מאתנו שמים לב כי בחודשי הקיץ, כל המזיקים מתחילים לפתע לצאת – בין אם מדובר על נמלים, דבורים, מכרסמים או נחשים – כולם לפתע צצים סביב הבית שלנו. על כן, רבים מאתנו כמובן מעוניינים להזמין שירות של הדברה, בכדי להיפטר מהמזיקים הללו. עם זאת, חשוב מאד להבין, שמאחר שבקיץ הסיכוי להופעת המזיקים הוא אכן גבוה יותר – שכן רובם מעדיפים סביבה חמה ועוברים אליה, או דווקא נמלטים ממנה – ולכן יש נחשים שיוצאים מהסלעים – הרי שיש גם להיערך לכך בהתאם, עם שירותי ההדברה המתאימים.

הכינו את הבית לקיץ

  • אתרו את הקנים – לעתים קרובות, המזיקים חיים בלהקות או שיש להם אזורים שבהם הם מקננים – הדברת נחשיםבוודאי במקרה של טרמיטים, נמלים, ודבורים. כדאי תמיד לשים לב מהו המקור שלהם – ולאחר מכן ליצור קשר עם שירותי הדברה שיבואו לפתור את הבעיה. יש לציין שגם אם לא איתרתם את המקור – המדביר בוודאי יוכל לעשות זאת.
  •  מחיר נמוך יותר – אחת ההמלצות הטובות ביותר, היא להזמין שירותי הדברה לא כאשר אתם כבר סובלים ממזיקים בשיא הקיץ – אלא להזמין אותם מבעוד מועד! כך גם כמות ההדברה תהיה נמוכה יותר, גם לא תהיו לחוצים ותוכלו לקבוע תאריך שנוח לכם, וגם המחיר יהיה נמוך יותר. ברגע שמדבירים מראש את הבית – מונעים את הופעת המזיקים, ועל ההדברה אף יש אחריות של בין חצי שנה לשנה!
  • הכינו את הבית לפני ההדברה – מעבר לכך שיוצרים קשר עם שירותי הדברה, כדאי גם להכין את הבית מראש, לשטוף את הריצפה לפני כן, כיוון שלאחר ההדברה מומלץ לא לשטוף את הריצפה לפחות כ-4 ימים שהחומר יתייבש ויפעל גם אחרי פעולת ההדברה עצמה. זה הזמן לנקות את הבית היטב משאריות ופירורים שמושכים מזיקים שונים – במטבח, בחריצים של הספה ומתחת לרהיטים. יש לוודא שהמזון בבית אטום וסגור היטב בארון, יש לראות שבעיות של רטיבות ועובש נפתרו, ואם יש לכם גינה – יש להשקיע בטיפוח שלה ולא להזניח אותה.

הקדימו את המאוחר

לסיכום, קל מאד להכין את הבית שלנו לקראת הקיץ, ולהיפתר מתופעת המזיקים – כל עוד לא דוחים את עניין ההדברה וההכנה של הבית לרגע האחרון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *