הדברה במחסנים

הדברה היא אחד הצרכים החשובים ביותר בסביבה שלנו, במיוחד בכל הנוגע למרחבי אחסנה

בכל מקום שבו יש אנשים, קיימת גם סכנת מזיקים. בכל מקום שבו יש כמות גדולה של חפצים ושל ציוד שמשמש אותנו, סכנת המזיקים תופסת פן משמעותי של סכנה ושל איום על שגרת החיים שלנו, על החפצים שבבעלותנו ובאופן כללי על מסלול החיים התקין שלנו.
בכדי לתת מענה לאותו הסיכון, שירותי הדברה מקצועיים מציעים לנו מגוון רחב במיוחד של שירותי הדברה, החל בהדברה של מזיקים כמו עכברים וחולדות וכלה בהדברות של טרמיטים, נמלים וסוגים אחרים של חרקים.

שירותי ההדברה המקצועיים הללו מבצעים עבורנו שירות כפול, הן בטיפול בבעיית מזיקים קיימת מסוג כזה או אחר, והן בטיפול מונע שימנע את הגעתם של המזיקים בעתיד. כעת, כשאנחנו מדברים על מרחבים שמיועדים לאחסון, סכנת המזיקים והצורך בשירותי הדברה עולה פי כמה.

הסיבות לכך הן ספורות – בתוך מחסן אנחנו מטבע הדברים שמים כמות גדולה במיוחד של חפצים וציוד, ואנחנו מעוניינים לשמור על שלמותו ועל מצבו האיכותי מבלי שייפגע מפגיעת מזיקים. מצד שני, אנחנו גם לא נמצאים במחסן באותה התדירות שבה אנחנו נמצאים בבית, ולכן אם ישנה בעיית מזיקים אנחנו לא תמיד נדע לאתר אותה בזמן, לפני שנגרמים נזקים לחפצים שלנו. לכן חשוב לבצע הדברה מקצועית, שתמנע את הגעתם של המזיקים במבט קדימה ותשמור על הציוד שלנו שלם ואיכותי.

באילו סוגים של מחסנים נדרש ביצוע הדברה בצורה מקצועית, וכיצד נעשה זאת נכון?

  • סוגי המחסנים שבהם נצטרך לבצע הדברה מקצועית הם למעשה כל סוג של מחסן, אך ניתן לצייןספציפית מחסנים בהם אנחנו מאחסנים ציוד אישי או ציוד של העסק שלנו. במקרים רבים, פגיעה בציוד שכזה תהיה פגיעה כלכלית אנושה הן מבחינה עסקית והן מבחינה אישית. אם אנחנו מנהלים שירות מקצועי של אחסון, הדבר נכון פי כמה משום שיש לנו מחויבות כלפי הלקוחות שלנו. הדברה מזיקים בדגש על עכברים, חולדות ומקקים במחסנים מסוג זה היא חשובה במיוחד.הדברה במחסן עצים
  • עוד סוג של מחסן שבו חשוב במיוחד לבצע הדברה תקופתית הוא מחסן עצים. בתוך מסגרת של מחסן עצים אנחנו מאחסנים כמות גדולה של בולי עץ וקורות עץ, לרוב משום שאלה מיועדים לשמש כחומר גלם בתהליכים אחרים. כל זה לא יוכל לקרות אם קיימת בעיה של טרמיטים, ולכן חשוב מאוד לבצע במחסן עצים הדברת טרמיטים תקופתית.

בכל הנוגע לניהול שירותי אחסנה, אסור להתפשר על איכות ותדירות ההדברה

כשאנחנו מנהלים שירותים של אחסון, או כאשר אנחנו מחזיקים מחסן פרטי שלנו או של העסק שלנו, אנחנו צריכים לשמור על הציוד שבו בעדיפות ראשונה. את זה נעשה אך ורק אם נקפיד על ביצוע הדברה באופן קבוע, שתשאיר את הציוד שלנו שלם ואיכותי, ואותנו נהנים מאיכותו של המחסן בלי דאגות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *