האם כדאי להזמין שירותי הדברת מזיקים בחורף?

העונה שבה הביקוש לשירותי הדברת מזיקים הוא גבוה במיוחד, היא עונת הקיץ. בעונה זו, כשמזג האוויר הוא חם במיוחד – כל המזיקים יוצאים החוצה מהמחילות. לכן, בערך החל מחודש מאי, יותר ויותר אנשים מתקשרים למדביר מקצועי, כדי שיבוא ויבצע את עבודתו. אולם חשוב מאד להבין, כי גם בעונת החורף, מומלץ בחום ליצור קשר עם שירותי הדברה מקצועיים. למעשה, הרבה יותר אנשים יוצרים קשר עם מדביר מקצועי בחורף, מאשר מה שנראה לכם. יש כמה יתרונות משמעותיים מאד להזמנת המדביר בחורף, ולעתים הדבר אף נדרש.

הדברה בחורף

הדברה בחורף

כל הסיבות להזמנת הדברה בחורף

  • מדינה חמה – בואו נעמיד את הדברים בפרופורציה הראויה: ישראל היא לא אנגליה או נורבגיה. אנחנו לא חיים בצפון אירופה, באזורים הקרים. למעשה, ישראל היא מדינה שחצי משטחה הוא מדברי. לא פעם עד לחודש דצמבר בקושי יורדים גשמים, וגם הטמפרטורות לא יורדות במיוחד. אמנם יש לרוב חודש עד חודשיים באמת קרים וגשומים, אך בשאר הזמן, גם בזמן מה שמכונה "חורף" – מזג האוויר הוא נעים ואף יכול להיות חמים. המשמעות היא ברורה – המזיקים לא באמת בורחים, ויש לא מעט מקרים שבהם אתם תראו שהימים עדיין חמים גם באמצע ינואר, ואתם תזדקקו לשירות של הדברת מזיקים.
  • טפילים שלא בוקעים – חלק ניכר מהטפילים והמזיקים אשר מתפרצים בקיץ, בעצם נמצאים בזמן החורף בתוך הביצים שלהם. הדבר נכון בעיקר בכל מה שנוגע לפרעושים וקרציות, אך גם בקרב מזיקים נוספים יש מנגנון דומה. לכן, כדאי לגדוע את התופעה עוד בתחילתה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא מדובר על טיפול שבו אך ורק מרססים את הבית, והריסוס נותר שם לאורך חודשים, אלא מדובר על טיפול בעל ערך מוסף – הורגים את המזיקים עוד לפני שהם בוקעים מהביצה.
  • מגיעים גם בחורף – לעתים, אתם תגלו עד כמה השירות של הדברת מזיקים בחורף הוא נחוץ מסיבה פשוטה מאד: המזיקים לא הולכים. נמלים למשל, יכולות בהחלט להתפרץ לתוך הבית שלכם גם במהלך שיא עונת החורף, והדבר נפוץ במיוחד. גם מזיקים נוספים כמו טרמיטים או חולדות נוטים להגיע בזמן החורף, ולכן אתם זקוקים להדברה איכותית.
  • הדברה קבועה – אם אתם מעוניינים לקבל שירותי הדברה קבועים אחת לשנה או יותר מכך, מומלץ לעשות זאת בחורף – כאשר המחירים נמוכים יותר, המדבירים פנויים יותר, ואפשר לבצע את העבודה בנוחות.

ומה המסקנה הסופית?

בסופו של יום אנו רואים כי התהליך של הדברת מזיקים ממש לא מפסיק בזמן עונת החורף. גם אם נראה שלעתים הכמויות הן נמוכות יותר, הרי שמבחינת המקרים הפרטיים – הם יכולים להיות חמורים ממש כמו בעונת הקיץ, שכן המזיקים יכולים לצוץ בכל עונה. מעבר לכך, החורף היא הזדמנות נהדרת לטיפול מונע, וזה בהחלט שיקול מכריע. על כן, גם אם הקיץ היא עונת ההדברה – החורף אולי נמצא במקום שני, אך בפער קטן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *