איך מנקים את השטח אחרי הדברה?

הזמנתם שירותי הדברה מקצועיים לבית שלכם, וכעת אין לכם עוד מזיקים בעיתיים. אולם, אחרי שסיימתם את ההדברה, חשוב מאד להתפנות לניקיון של הבית. מדוע הניקיון חשוב? משום שלעתים נותר ריח רע, וכמובן שניקוי איכותי גם יוכל לסלק את שאריות הרעלים מתוך הבית שלכם, שלעתים נותרו בכמויות מזעריות. מעבר לכך, התחושה של ניקיון הבית אחרי שהוא הודבר – מאפשרת לכם לקבל בית שהוא באמת נקי ומצוחצח ומטוהר מכל בחינה שהיא. אם כך, מהם הצעדים החשובים לניקיון הבית?

 כמה כללים שכדאי לדעת בניקוי אחרי הדברה שירותי ניקיון

  • להיזהר מרעלים שנותרו – התחלתם לנקות את הבית וזיהיתם חומר חשוד? במקרה הזה אל תנסו לנקות אותו! אולי מדבור על כמות גדולה מאד של רעל. צרו קשר עם חברת ההדברה בכדי שזו תפנה אותו.
  • לאוורר תמיד – לפני שמתחילים בניקיון, חשוב מאד לאוורר את הבית היטב ולפתוח את כל החלונות. הדבר מאפשר לריחות הרעים להתנדף החוצה והדבר מסייע מאד לתחושה נעימה בתוך הבית.
  • לפנות אל חברת ניקיון – במקרים רבים, אחרי שהבית הודבר, מומלץ ליצור קשר עם חברת ניקיון. מדעו הדבר מומלץ? משום שתרצו לקבל ניקיון ברמה גבוהה במיוחד, ורק עובדים מיומנים של חברת ניקיון יוכלו באמת לספק לכם את הרמה הגבוהה הנדרשת, מה גם שלעובדים הללו יש ניסיון במתן שירותי ניקיון לאחר הדברה.
  • לקחת הפסקה – אם אתם מנקים בעצמכם ולא בעזרת חברת ניקיון, חשוב מאד שתיקחו הפסקות. יש סכנה תמיד שתשאפו קצת מהחומר הרעיל, ולכן כדאי להקפיד על מנוחה רבה, ואם אתם חשים חולשה אף לפנות לטיפול רפואי.

ולזכור שלא צריך למהר

בכל מצב, מומלץ שלא למהר יותר מידי ולהתחיל את הניקוי מיד בתום ההדברה. מומלץ להמתין לרוב לפחות 24 שעות מתום ההדברה, אם לא יותר – ורק לאחר מכן להתחיל בניקיון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *