איזה מחסן הכי טוב נגד מזיקים

ברכישת מחסן חשוב לחשוב על כל הפרמטרים

מחסן

מחסן

בחירת מחסן יכולה להיות שלב קשה מאוד עקב כמות האפשרויות שנפתחת עבור כל אחד שמתעניין. מחסן גינה או מחסן לעסק הם בחירה נכונה לאפסון של חפצים רבים שיכולה לעשות סדר רב בארגון המרחב ובשמירה עליהם. כשרוכשים מחסן גינה יש מספר פרמטרים שחשוב להתייחס אליהם וכדי לכסות את כולם מומלץ לקרוא ברחבי האינטרנט או להתייעץ עם בעלי מקצוע ואפילו חברים ומכרים שיש להם מחסן גינה ויכולים לספר על תהליך הבחירה שלהם. כשבוחרים מחסן מלבד האטימות שלו נגד פגיעות מזג אוויר, מלבד החוזק והיציבות שלו לאורך שנים והעלות שלו חשוב להתייחס לנקודה נוספת, פוטנציאל גדילתה של אוכלוסיית מזיקים ממש מתחת לאף שלנו.

איזה מחסן הכי טוב נגד מזיקים?

  • כשבוחרים מחסן חשוב להתייחס לתנאים הפנימיים שלו בזמן האחסון. דבר זה יכול להשליך גם על החפצים שמאוכסנים בו וגם על אוכלוסיית המזיקים שכולה לצמוח בו. תנאים פנימיים של לחות רבה יכולה לגרום לא רק למקקים ולפטריות אלא גם לעובש וריקבון. מחסנים מעץ יכולים להיות בעייתיים בגלל התנאים הללו ולכן גם בקניית מחסנים מעץ בדקו את האפשרויות שעומדים בפניכם מבחינת סוג העץ ואיכות חברת היצרן.
  • גם מחסני מתכת ופלסטיק יכולים לסבול מאוכלוסיות מזיקים כמו תיקנים, עכברים ועכבישים ולכן בכל סוג מחסן שהוא מומלץ לבצע ריסוס תקופתי. בדיוק כמו שבביתנו אנו מבצעים הדברה אחת לתקופה, חשוב להוציא את החפצים מהמחסן ולרסס ביסודיות וכמובן גם לפני הכנסת החפצים לאחסון בפעם הראשונה. את כל בעיית המזיקים אפשר לפתור בקלות בכל מחסן גם בלי התאמה שלו לתנאים ומומלץ גם לוודא שאתם סוגרים את כל הדלתות והחלונות כדי שלא יפתיע אתכם שום דבר כשאתם נכנסים בפעם הבאה.

הניקיון פותר הכול

אם אתם רוצים מחסן גינה או מחסנים לאתרי בנייה מסודרים ונקיים ממזיקים, חשוב שתקפידו על תנאי התברואה בו. גם בשימוש רב במחסן אנשים בים לא מייחסים חשיבות רבה לניקיון או שמבצעים את הניקוי אחת לכמה חודשים. זמן זה מספיק למקקים להגיע לשאריות מזון או למקום מסתור. ניקוי אחת לשבוע יכול לפתור את כל הבעיות כולל היווצרות של כורי עכביש מאסיביים ועובש על הקירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *