חשיבות של הדברת הרצפה לפני התקנת פרקט

ממש לאחרונה בחרתם פרקט חדש לבית שלכם, ואתם רוצים להתקין אותו. אולם, שניה אחת לפני שאתם ממהרים להתקין את הפרקט החדש, כדאי מאד להזמין שירותי הדברה, אשר ידאגו לסלק כל סיכוי למזיקים בתוך החדר. לכאורה, למה צריך להדביר לפני שמתקינים את הפרקט? הרי אפשר גם להדביר את החדר אחרי שהפרקט יותקן, ורבים עושים זאת. בכל זאת, אם כבר יש לכם את ההזדמנות – הנה כל הסיבות להדביר בחדר לפני שמניחים את הפרקט.

ההדברה הרבה יותר יעילה

  • כל סוגי ההדברה – אם הפרקט כבר מונח, יהיו סוגים שונים של חומרי הדברה שעלולים להזיק לו ולהשפיע עליו לרעה, ולכן אתם תהיו הרבה יותר מוגבלים מבחינת חומרי ההדברה. זה לא ניכר כשמדובר על הדברה קונבנציונלית, אבל לפעמים חובה להשתמש בחומרים חזקים מאד, ואז אתם נקלעים לבעיה. לעומת זאת, אם מדבירים לפני ההנחה של פרקט בחדר, אין שום בעיה! ההדברה מן הסתם לא תפגע לעולם בפרקט, ועם זאת אתם יכולים להשתמש בכל סוג של חומר הדברה שרק תרצו, וכך לחסל את הסיכוי למזיקים.
  • כל כמות אפשרית – עוד אתגר מסוים שיש כשמדובר על הדברה על פרקט שכבר הונח, זה בנוגע לכמות החומר. זה ידוע שעל רוב סוגי הפרקטים, אפשר לבצע אך ורק הדברה קלה ובסיסית מאד, כי כמות גדולה מידי עלולה לפגוע כמובן פרקט עצמו. לעומת זאת, במידה ועוד לא הנחתם את הפרקט החדש בחדר, ברור שאפשר גם להדביר בכמויות גדולות יותר, וזה גם עוזר מאד ליעילות של ההדברה.
  • גישה לאזורים נוספים – אל תשכחו שאחרי שאתם מניחים פרקט בחדר, אתם מראש חוסמים את הגישה לכל מיני אזורים בחדר – כולל למשל פינות ומשקופים שונים. לעומת זאת, כשהפרקט עוד לא מונח, החדר חשוף הרבה יותר. כך הריסוס הוא הרבה יותר אפקטיבי, כי הוא מגיע להרבה יותר אזורים באופן משמעותי.

מבחינתכם זה יתרון עצום

כעת, אתם יכולים להבין מדוע מומלץ הרבה יותר להדביר את הבית שלכם, בטרם אתם מניחים בו את הפרקט. זה יהפוך את ההדברה לפשוטה יותר, מהירה יותר, ואפקטיבית פי כמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *